27 Tem 2012

Yürüyen Ölüler'in Kitabı Artık Türkçe'de

Ağustos ayında raflarda yerini alacak olan Yürüyen Ölüler( The Walking Dead) Goodreads'te 11.126 kişinin 5 üzerinden değerlendirmesi ile 4.38 ortalama almıştır. New York Times Bestseller 'den olan kitap Arunas yayınlarından çıkıyor.

Yazarı         : Robert Kinkman
                              &
                    Jay Bonansigna
Orjinal Adı   : Walking Dead
Yayınevi      : Arunas Yayıncılık
Sayfa Sayısı: -


Arka Kapak 


ÖLÜP ÖLÜP DİRİLECEKSİNİZ!
Tüm dünyada heyecanla izlenen Yürüyen Ölüler dizisinin ilk romanı sizlerle! 


Her şey dönüşümle başlamıştı. Bildikleri o eski dünya yok olmuş, küllerinden dev ölü kentler doğmuştu. Tüm sevdikleri tek tek dönüşüyor, her geçen gün içlerinden birileri yürüyen ölüler kervanına katılıyordu. Bu yeni ve acımasız dünyada hayatta kalabilmek, âşık olabilmek mümkün müydü?

Bu dünyada artık korkuya, ümitsizliğe, sevgiye yer yoktu! Zombilerle savaşmaktan bitap düşen Philip Blake, duyguların şimdiki yerini, yani yersizliğini anladı. Eski dünyanın yıkıntıları ve ölüleri arasında canlı kalabilmeyi başarmak yalnızca bir şarta bağlıydı: duygusuzlaşarak o ölülerden biri olmak! 

7 yorum:

 1. Dizinin ilk sezonunu izlemiş ve çok beğenmiştim. Eğer kitapta böyleyse hemen almalıyım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet. Bende izledim bir kaç bölünü. İnşallah kitabı izlememe vesile olur.

   Sil
 2. Ben WALKING DEAD' in 2 sezonunuda izledim. Cok guzel bir dizi. Bir o kadar da korkunc (ve migde bulandirici). Hele ilk bolum!.. Kalbim yerinden firlayacakti. Ben walking dead'i hicbir zaman tek basima izlemedim. Eger izleseydim su an hastanede olurdum. :S

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet. Bende şöyle tam olarak izlemek istiyorum o diziyi...

   Sil
  2. Bence bu kitabin adi yuruyen oluler degil de " zombi dalaşı " olmasi gerekiyordu.. =)
   Haa bi sey daha. Kacinci sezondu hatirlamiyorum ama birinde kurtulanlar ormana mi gitmisti ne... onlari bir zombi takip ediyordu ( bir adam zombileri uzaklastirmak icin arabanin korna kablosunu mu ne soktu o yuzden de ormana gelirken zombi onlarin pesine dustu. ) Neyse, sonra ormanda bir ses duydular ve takip etmeye basladilar.. Takii zombinin esegi yedigini gorene kadar. =S Migde bulandirici bi seydi.. Iykk.. :S
   Siz bu bolumu izlediniz mi??

   Sil
  3. Hayır ama iyi ki izlememişim...

   Sil