7 Ağu 2012

Çiftlik - Emily McKay - Kitap Tanıtımı


Gerçekten merak ettiğim bir kitap. Siparişimi de vermiş bulunmaktayım.  Optimum Kitaptan çıkan kitap ABD'den önce ilk defa Türkiye'de yayınlanma özelliğine sahip. Bu yüzden Optimum  Kitap'a da ayrı bir teşekkür ederim.

Kitabın Adı: Çiftlik
Orjinal Adı: The Farm
Yazar        : 
Emily McKay 
Seri           :  -
Tür            : Fantastik
Yayınevi    : Optimum 

Sayfa Sayısı: 387

Kitabın Tanıtımı:

Lily ve ikiz kız kardeşi Mel’in bir planları vardır: Onları çevreleyen elektrik tellerinin arkasına geçip, özgürlüğe kavuşmak…Mel çevresindekilerle hemen hemen hiç konuşmamasına rağmen, diğerlerinin dikkatini çekmeyen şeyler, otistik oluşu sayesinde onun gözünden kaçmaz, elektrikli tellerin hangi kısmının geceleri devre dışı olduğu gibi… Çitleri geçmek kolay olmayacaktır fakat Lily planladığı kaçış için gerekenleri toparlarken tanıdık bir yüzle karşılaşır.

Carter, Lily’nin karantina başlamadan önceki günlerden bir arkadaşıdır. Uzun bir müddet yakalanmamayı başardığı için çiftliğin dışındaki dünyayla ilgili birçok işe yarar bilgi edinmiştir. Ancak çiftlikteki herkes gibi Carter da dışarının insanlar için çiftlikten daha tehlikeli olabileceğini bilir.

Acaba bu üç yoldaş dışarıda onları bekleyen Tick’lerden kaçmayı başarabilecekler mi? Birbirlerine tutunarak özgürlüklerine kavuşabilecekler mi? Yoksa tekrar vampirlerin ellerine mi düşecekler?

Müthiş bir macera ve kaçış öyküsü sizleri bekliyor.

2 yorum: