9 Kas 2014

Kitap Tanıtımı: İki Hayat Arasında - Jessica Shirvington


Son zamanlarda gördüğüm en dikkat çekici kurgulardan olan İki Hayat ArasındaYabancı Yayınları'ndan çıkıyor. Kitap bize iki soru yöneltiyor; '' Mükemmel Hayat Mı? Yoksa Mükemmel Aşk Mı? '' Aslında yazarın bu ikilemi nasıl işlediğini, karakterimizin durumunu çok merak ediyorum. Neden bilmiyorum, kitabın romantik taraftarından ziyade karakterimizin iç dünyasının daha çok merak ediyor ve yazarın bunun üzerinde daha çok durmasını umuyorum. 

Yazar sizlere tanıdık geldi mi bilmiyorum. Tanıtmak gerekirse kendisinin Uyanış adlı kitabı DEX etiketiyle çıkmıştı. 

Kitabın içeri hakkında daha fazla bilgi almanız için arka kapak yazısını sizlerle paylaşıyorum. Herkese bol okumalar dilerim. 

Sabine herkes gibi değildi. Kendini bildi bileli, iki hayatı vardı. Her yirmi dört saate bir Değişim geçiriyor ve her günü iki kere yaşıyordu. 
Mükemmel Hayat 
Wellesley'de, Sabine istediği her şeye sahipti: cazibeli arkadaşlar, şık kıyafetler, başarılı bir okul yaşamı, herkesin birlikte olmak istediği bir sevgili ve göz kamaştırıcı bir gelecek... 
Mükemmel Aşk 
Roxbury'de Sabine'in bambaşka bir hayatı vardı: maddi zorluklar çeken bir aile, serseri arkadaşlar ve sırrı ortaya çıktığında başına gelen korkunç olaylar… Ama sonra Ethan'la tanıştı. Yakışıklı ve ilgi çekiciydi; üstelik Sabine, daha önce hiç kimse için böyle şeyler hissetmemişti. 
Tüm istediği tek bir hayat yaşamak olan Sabine, bu nihayet mümkün gibi göründüğünde, amacına ulaşmak için bir dizi tehlikeli deney yapmaya başlamıştı. Ama kendisine inanan tek adamı ve geri kalan her şeyi riske atmayı göze alabilecek miydi? 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder